فارسی | EN | ارتباط با ما  | جستجو

فرا رسيدن اربعين سيد و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين(ع) تسليت باد             بازی بعدی در استادیوم یکصد هزار نفری- استقلال - سايپا دوشنبه نهم آذر ماه ساعت 17:30              سالن دوازده هزار نفری مجموعه ورزشي آزادی پذیرای میزبانی همایش ها و مراسمات ورزشي و فرهنگی می باشد            


   چهارشنبه 11 آذر 1394 پيوندها گزارش تصويری مناقصه و مزايده عكسهاي قديمي مديران اسبق اخبار خانه


ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) تسلیت باد


مقالاتمقاله سوم از مهندس فرهاد نیکوخصال خصوصی سازی در ورزش

 آرشیو مقالات

رويداد پيش روجدول لیگ برترنقشه مجموعه
ارتباط با ما
سايتهاي مرتبطآمار بازدید.


آغاز آزمایشی بلیط فروشی الکترونیکی مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی

فروش بلیط الکترونیکی برای اولین بار در ورزشگاه های کشور استارت خورد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، کابلی مدیر ورزشگاه آزادی در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: به اطلاع کلیه علاقمندان به تماشای حضوری مسابقات فوتبال می رساند در راستای تکریم تماشاچیان جهت ورود به ورزشگاه ها برای تماشای مسابقات فوتبال و سهولت ورود و خروج آنها و همچنین تحقق اهداف فرهنگی ، پروژه بلیط الکترونیکی مسابقات فوتبال از مورخ 21/3/92 مقارن با برگزاری مسابقه تیم های ملی ایران – لبنان در ورزشگاه آزادی راه اندازی خواهد شد.
پروژه مذکور به صورت آزمایشی در مسابقه فوق الذکر برای جایگاه شش هزارنفری ورزشگاه آزادی به بهره برداری می رسد و به تدریج در فازهای بعد برای تمام جایگاه های استادیوم راه اندازی خواهد شد.
یکی از بزرگترین فواید اجرای بلیط فروشی الکترونیکی مسابقات فوتبال ، ایجاد آرامش خاطر برای علاقمندان به تماشای مسابقات فوتبال جهت خرید بلیط مسابقات است ، بدین نحو که با یک بار خرید کارت الکترونیکی مسابقات فوتبال ، همواره دارنده کارت می تواند بلیت مسابقات را از طریق پرتال www.footballeticket.ir در هر نقطه از کشور ، خریداری نماید و با زمانبندی مناسب برای حضور در ورزشگاه بتوانند با آرامش کامل و اطمینان از وجود بلیت به صورت بهینه از وقت خود استفاده نمایند.
مدیر مجموعه ورزشی آزادی افزود: ما برای مدیریت زمان و استفاده حداکثری از آن ارزش قائلیم .
یکی دیگر از مزایای مراجعه به پرتال فوق ، اطلاع از تعداد ظرفیت های خالی صندلی حاضر در ورزشگاه است. ضمن آنکه در زمان درخواست خرید بلیت موقعیت تماشای مسابقه نیز به متقاضی نشان داده خواهد شد.
درضمن آنکه به واسطه استفاده از کارت های هوشمند افزایش امنیت در خرید بلیط و جلوگیری از بازار سیاه فروش بلیت را به همراه خواهد داشت.
شایان ذکر است فرآیند ورود به ورزشگاه و تهیه بلیط تا ابتدای فصل جدید مسابقات لیگ برتر در کلیه بخش های ورزشگاه آزادی همانند گذشته خواهد بود اما به جهت فرهنگ سازی و آموزش تماشاچیان محترم با سامانه جدید بلیط الکترونیکی ورود تماشاچیان از طریق گیت های نصب شده خواهد بود.


تاريخ  ارسال:دوشنبه 20 خرداد 1392 - 15:35

کد:12246-1394
 نظر شما در رابطه با اين خبر
نام شما:
پست الکترونيک:
وب سايت:
 
  گزارش تصویریپاسخگویی به شکایاتخدمات دولت الکترونیکاینستاگرام شرکت توسعهعضویت مجموعه انقلاببرنامه بازي ها


دوشنبه 23 آذر 1394
پرسپوليس تهران - گسترش فولاد تبريز 16:20
پنجشنبه 26 آذر ماه 1394
استقلال تهران - صباي قم 16:20

مجموعه ورزشي آزادي

 

کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به سایت مجموعه ورزشی آزادي می باشد.