چهارشنبه, 26 مهر, 1396
WEDNESDAY, October 18, 2017
سه شنبه 18 مهر
زمان برگزاری دربی تهران تغییر کرد/ استقلال و پرسپولیس؛ 4 آبان در ورزشگاه آزادی
زمان برگزاری دربی تهران تغییر کرد/ استقلال و پرسپولیس؛ 4 آبان در ورزشگاه آزادی
سازمان لیگ بعد از برگزاری قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از تغییر برنامه زمان بندی شده برگزاری دربی حساس پایتخت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، در شرایطی که پیش از این اعلام شده بود دو تیم مطرح پایتخت روز پنجم آبان ماه به مصاف هم می روند تا در هفته دهم لیگ برتر روبروی هم قرار بگیرند، سازمان لیگ برتر بعد از قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی تاریخ این دیدار را تغییر داد.


در اطلاعیه سازمان لیگ برتر آمده است: «قرعه کشی مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی شامگاه دوشنبه برگزار شد که ۱۶ تیم حاضر در این رقابت‌ها حریفان خود را شناختند. این مرحله قرار است روزهای سوم و چهارم آبان برگزار شود. البته دیدار نساجی و استقلال برای اینکه استقلال بتواند در ورزشگاه آزادی میزبان نساجی باشد، روز ۲۸ مهر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و فردای این روز پرسپولیس در مرحله یک‌شانزدهم نهایی در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت می‌رود. این تداخل باعث شد تا داربی پایتخت بین استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته دهم لیگ برتر به احتمال زیاد چهارم آبان برگزار شود».


به این ترتیب اولین دربی تهران که با حضور دو مربی خارجی سرشناس می تواند توجه همگان را به ورزشگاه بزرگ آزادی جلب کند، 24 ساعت زودتر از زمان بندی قبلی برگزار خواهد شد تا علاقمندان به دو تیم شاهد نمایش تیم های محبوب خود در این مصاف حساس و سرنوشت ساز باشند.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2017 Azadi Sport Complex, All Right Reserved