دوشنبه, 31 تیر, 1398
MONDAY, July 22, 2019
پنج شنبه 20 دی
دکتر سلطانی فر :
دکتر سلطانی فر :
پروژه عمرانی سالن سه هزار نفری کاشان بعد از ده سال توقف از سر گرفته خواهد شد

وزیر ورزش و جوانان در جمع خیرین و ورزشکاران کاشان گفت :پروژه عمرانی سالن سه هزار نفری کاشان بعد از ده سال توقف از سر گرفته خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر سلطانی فر در این مراسم ضمن تقدیر از حمایت شایسته خیرین کاشان از ورزش این شهر گفت: شکر خدا با این حمایت و اراده مسئولین شاهد رشد روزافزون ورزش در این منطقه هستیم.
وزیر ورزش و جوانان سپس با اشاره به شرایط سخت کنونی کشور گفت: امروزه همه مسئولین دولت تلاش می کنند بر اثر تحریم های غیر قانونی که دشمن بر ما تحمیل کرده فشار زیادی متوجه مردم نشود و قطعا با عزم و اراده مردم مثل ۴۰ سال گذشته از این گردنه خطرناک هم عبور می کنیم.
دکتر سلطانی فر ادامه داد: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم و طی این سال ها در ورزش و حوز های مختلف بسیار پیشرفت کرده ایم و به افتخاراتی دست یافتیم.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به ۱۶ دوره حضور ایران در المپیک که ۸ دوره آن بعد از انقلاب بود بیان داشت: در بزرگترین آوردگاه ورزش یعنی المپیک قبل از انقلاب تنها ۴ مدال طلای المپیک داشتیم که پس از انقلاب به ۱۶ مدال طلا رسید، در حوزه عمرانی نیز پس از انقلاب حدود ۶ برابر نسبت به قبل از انقلاب پیشرفت داشتیم و هنوز هم پروژه های در حال ساخت داریم که با افتتاح آنها این امار ۹ برابر خواهد شد.
دکتر سلطانی فر در پایان تاکید کرد: امیدوارم در کاشان همچون گذشته شاهد بروز استعدادهای برتر در حوزه ورزش باشیم. حدود ۳۲۱ پروژه عمرانی ورزشی در سراسر کشور توسط خیرین در دست اقدام است که تا پایان امسال ۲۵ پروژه به اتمام می رسد.
امیدواریم شاهد بروز استعدادهای جدید ورزشی از کاشان در تیم ملی های مختلف باشیم. روند تکمیل استادیوم ۳۰۰۰ نفره کاشان هم که ۱۰ سال متوقف شده بود از ابتدای ۹۸ شروع خواهد شد و سعی می کنیم دوساله تکمیل و افتتاح شود.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved