پنج شنبه, 08 آبان, 1399
THURSDAY, October 29, 2020
یک شنبه 06 مهر
مسابقات قهرمانی کشور آقایان در دریاچه آزادی برگزار شد
مسابقات قهرمانی کشور آقایان در دریاچه آزادی برگزار شد
مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام آقایان در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی و به نقل از ایسنا، مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام صبح و بعدازظهر روز ۵ مهرماه در دریاچه آزادی برگزار شد.

در نوبت بعدازظهر مسابقات، قایقرانان راه‌یافته به فینال به رقابت پرداختند و چهره نفرات برتر مشخص شد.

در کایاک یکنفره ۱۰۰۰ متر علی آقامیرزایی از گیلان با زمان ۳:۴۶.۳۸۰ دقیقه بر سکوی نخست ایستاد، احمدرضا طالبیان از اصفهان با زمان ۳:۵۲.۲۱۰ دقیقه دوم شد و امید احمدی از زنجان با زمان ۳:۵۶.۹۹۶ دقیقه جایگاه سوم را بدست آورد.

در کانوی یکنفره ۱۰۰۰ متر محمدنبی رضایی از مازندران با زمان ۴:۱۹.۸۰۰ دقیقه مقام اول، شاهو ناصری از کردستان با زمان ۴:۳۳.۳۶۲ دقیقه مقام دوم و محمد عباسی از گیلان با زمان ۴:۵۱.۲۹۳ دقیقه مقام سوم را بدست آوردند.

در کایاک یکنفره ۵۰۰ متر پوریا شریفی از تهران با زمان ۱:۴۵.۲۳۹ دقیقه مدال طلا، امین بوداغی از مازندران با زمان ۱:۴۶.۳۴۹ دقیقه مدال نقره و علیرضا جهان‌نما از تهران توابع با زمان ۱:۴۷.۶۷۹ دقیقه مدال برنز کسب کردند.

در کانوی یکنفره ۵۰۰ متر عرفان زنده‌پی از بوشهر با زمان ۲:۰۲.۹۸۷ دقیقه در رده نخست قرار گرفت، هومن کریمی از تهران با زمان ۲:۰۵.۳۷۶ دقیقه جایگاه دوم را از آن خود کرد و امیرمحمد اسماعیلی از گیلان با زمان ۲:۱۱.۵۷۶ دقیقه سوم شد.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved