دوشنبه, 31 تیر, 1398
MONDAY, July 22, 2019
یک شنبه 18 آذر
تودیع و معارفه معاونین شرکت توسعه توسط مهندس کریمی
تودیع و معارفه معاونین شرکت توسعه توسط مهندس کریمی
تودیع و معارفه معاونین "پشتیبانی" و "مشارکت های مردمی و جذب سرمایه" شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با حضور مدیرعامل و رییس هیات مدیره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه، پس از الزام اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در ادارات دولتی، عصر یکشنبه 18 آذر ماه طی احکامی جداگانه از سوی مهندس کریمی، "عباداله فتح الهی" به عنوان معاون پشتیبانی و "محمود رضا حسینی" به عنوان معاون مشارکت های مردمی و جذب سرمایه شرکت منصوب شدند.

در ابتدای این جلسه مدیرعامل شرکت توسعه ضمن تقدیر از زحمات "جعفری نجف آبادی" معاون سابق پشتیبانی شرکت گفت: وی پس از اعلام قانون منع بکارگیری بازنشستگان در آبان ماه اعلام داشت که به تبعیت از این قانون استعفا داده تا فرصت برای کارکنان دولتی محیا گردد. آقای جعفری در این مدت کوتاه، منشا خیر و برکات و همبستگی بین مدیران و کارکنان بوده است.

در ادامه مهندس کریمی به معرفی "محمود رضا حسینی" پرداخت و اظهار داشت: معاون جدید مشارکت های مردمی که پیش از این مدیرعاملی شرکت سروش در صداوسیما را عهده دار بوده است، از دوستان قدیمی و باسابقه بنده می باشد که تصمیم بر این شد تا در این معاونت مهم، عهده دار مسئولیت گردد.

سپس مدیرعامل شرکت توسعه از "عباباف" مدیرکل سابق حراست وزارت ورزش و جوانان بابت حضور مستمر و شبانه روزی و زحمات ویژه ای که در آماده سازی ورزشگاه آزادی برای فینال لیگ قهرمان آسیا متحمل شدند، قدردانی نمود.

گفتنی است "محمود رضا حسینی" سابقه فعالیت در فدراسیون های کاراته و تنیس و همچنین منطقه آزاد بندرانزلی را دارا می باشد.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved